У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Містика Мусоргського

Продаж припинено
минула подія

Про подію

7 листопада
Органний зал 18:30
Містика Мусоргського
 
Євгенія Бельмас /орган, Рівне/
 
В програмі:
 
Керол Вільямс. Сутінки.
Керол Вільямс. Токката "Венера".
Модест Мусоргський. Ніч на лисій горі (транскрипція для органа соло).
Модест Мусоргський. Цикл "Картинки з виставки" (транскрипція для органа соло).
 
Особливість концертних програм екстравагантної органістки Євгенії Бельмас — це авторські перекладення для органа фортепіанної та симфонічної музики Д. Шостаковича, М. Мусоргського, С. Рахманінова. Ви отримаєте незабутні враження, почувши відому музику на найбільшому в Україні органі “Alexander Schuke”.
 
Євгенія Бельмас — солістка-органістка Рівненського будинку органної та камерної музики. В 2020-ому році Євгенія з відзнакою закінчила магістратуру Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського за фахом "орган". У 2019 проходила стажування в класі професора Ренати Бауер в Словенії (Akademija ZA glasbo Univerze v Ljubljani), де займалася на історичних органах епох бароко й романтизму. В процесі навчання брала участь у багатьох майстер-класах знаних органістів, серед яких Аврора Бааль (Франція-Швейцарія), Денні Вільке (Німеччина), Мауріціо Салерно (Італія), Жана Моно (Франція).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Містика Мусоргського відбудеться 7 листопада 2021, 18:30, неділя в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+