Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Містерії Пандори (балет)

25 листопада 2021, 18:30, четвер
У продажу залишилось 125 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години

Про подію

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенко / "СхідOPERA" готується цікавий творчий проект, прем'єра якого можна буде побачити вже в лютому. Його автором є художній керівник балету, заслужена артистка України Антоніна Радієвська, яка, до речі, незабаром відсвяткує 20-річчя творчої діяльності виконанням головної ролі в балеті «Собор Паризької Богоматері». Одночасно вона готує нову постановку як балетмейстер разом з головним диригентом театру Дмитром Морозовим, співавтором музичної редакції Павлом Багінський і художником, заслуженим артистом України Олександром Лапін.
 
Задум нового балету унікальний. По-перше, він буде поставлений на музику великого німецького композитора Ріхарда Вагнера, музика якого після 1 935 звучала в нашому театрі тільки в концертних програмах. Оригінальний і сам задум постановки під умовною назвою «Містерії Пандори», автором лібрето якої також є А. Радієвська. Вона залучила як героїв персонажів античних міфів, і, перш за все, Зевса, Прометея і красуню Пандору, яку в пролозі зліпили боги на Олімпі.
 
Однак основна дія балету відбувається на нашій грішній землі, куди потрапляє і загрозливий Ящик Пандори з нещастями, і колишні мешканці Олімпу, які отримали людську подобу. До прем'єри не будемо розкривати інтригу задуму і подробиці розвитку сюжету. Але важливо, що, як і в нашому житті, в цій історії «надія вмирає останньою». А на грецькому надію звуть Ельпіс, тобто самовіддану юнак з цим ім'ям теж стане героєм балетного розповіді, а їх з Пандори з'єднає велике почуття любові.
 
Спектакль задуманий, по вагнеровским масштабами, як грандіозне дійство за участю всієї балетної трупи. Вже сьогодні почалася підготовка до виготовлення костюмів, декорацій та іншого сценічного обладнання. А талановиті творці балету не просто з надією підходять до його створення, а впевнені в успішній реалізації свого проекту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Містерії Пандори (балет) відбудеться 25 листопада 2021, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»