Миша Крупин

18 березня 2017, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для многих хип-хоп культура Харькова ассоциируется именно с ним. Треки, которые давно полюбились вам. Да, это Миша Крупин. Не важно, пьешь ты #ВискиСоЛьдом или нет, есть ли в кармане кэш, на тебе новые кроссовки или старые - каждое его появление на публике - это много драйва, много эмоций и заряд на долгое время. Мишу любят за его диапазон. Его тексты полны не только иронией, но и глубокой лирикой. Миша это человек-праздник, человек-событие, человек-настроение! 
Братья и Сестры, Вы готовы прокачать эту весну вместе?
Прекрасным дополнением вечера станут очаровательные девушки, которые будут бороться за звание "Мисс Национальный юридический университет - 2017"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Миша Крупин відбудеться 18 березня 2017, 22:00, субота в Клуб "Мiсто". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+