Інформація щодо обмеження масових заходів!

Конкурс краси і елегантності "Міс Харків" 2019. Фінал

31 травня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Конкурс "Міс Харків" проводиться з 2004 року. З моменту заснування Конкурс є одним з найяскравіших подій в низці святкових заходів, присвячених Дню Харкова. Метою конкурсу є створення для молоді сучасних еталонів для наслідування - активної, освіченої, духовно розвиненої красивої особистості, орієнтованої на успіх у професійній кар'єрі й особистому житті, яка вірить в свої сили, яка воліла здоровий стиль життя, люблячої своє місто, свою країну, свою культуру.
 
Проект "Міс Харків" як і раніше є унікальним явищем серед українських конкурсів краси, він проводиться за оригінальним проектом вперше реалізованому в Україні.
 
Це перший проект, який запропонував концепцію вибору першої красуні як уособлення і символ міста!
 
У 2014 році Діана Гаркуша ( "Міс Харків 2012") завоювала титул «2-а Віце-Міс Всесвіт 2014».
 
Це один з двох найяскравіших досягнень українок на конкурсі «Міс Всесвіт» за всю історію українських конкурсів краси.
 
Конкурс складається з відбіркових, попередніх і фінального турів.
 
Звання "Міс Харків" присуджується претендентці, за яку проголосує більшість членів журі фінального туру.
 
Конкурс "Міс Харків" зареєстрований в державному Департаменті інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Конкурс краси і елегантності "Міс Харків" 2019. Фінал відбудеться 31 травня 2019, 19:00, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+