Міша Крупін

20 вересня 2019, 23:55, п’ятниця
Харків, Victory Concert Hall
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open Doors 21.00
Start 00.30

При покупці двох квитків на концерт NK , або Анну Сєдокову ви отримуєте 1 безкоштовний квиток на концерт Михайла Крупина . Пропозиція діє тільки на касах "Интернет-Билет":
  • ТЦ "Комільфо" (вул. Сумська, 13),
  • ТРЦ "Дафі" (вул. Героїв Праці, 9, 1-й поверх, біля кас "Fozzy"),
  • ДК "Металіст" (вул. Плеханівська, 77),
  • м. Холодна Гора, вул. Полтавський Шлях, 140 (Супермаркет "РОСТ", біля входу з парковки на 1 поверсі)

20 вересня, в Victory виступить улюбленець харківської публіки, музичний авторитет - Міша Крупина. Автор таких хітів як "Давай до свидания", "віскі з льодом", "небезпечно" ...
 
Миша співпрацює з провідними артистами як автор, виконавець, продюсер і найголовніше натхненник. У його голові завжди рояться ідеї, його життя постійне творчість і при цьому його скромності заздрить Папа Римський.
 
 
Миша не женеться за славою і наживою, він робить те, що йому подобається. Саме тому це подобається слухачеві, саме тому в його текстах немає комерційних слів і навіть продажних букв, навіть копійчаних розділових знаків, все тільки так як Міші подобається, і він не виправиться. Саме тому на його рахунку спільні роботи з Тіматі, Богданом Титомиром, Анею Седоковою, Quest Pistols, GUFом і багатьма прекрасними виконавцями, в цих роботах Мішин почерк, його енергія, його драйв.
 
 
Коли Ви чуєте крутий трек з відмінною від інших мелодією і текстом, який чіпляє з перших слів, то можете повірити і перевірити - навіть якщо виконавець не Міша, то він 100% приклався до цієї роботи і, повірте, «виконав» коли трек створювався !
 
 
Роки йдуть і ті, хто слухав Мішу ще в вісімка і на касетах, сьогодні слухають його в БМВ, Мерседесах і Порше, а частіше на корпоративах і в кращих клубах міста.
 
Мікрофон, піджак, окуляри та тексти вголос всім залом напам'ять це Міша Крупина.