День Юриста. Миша Крупін

6 жовтня, 21:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Опис

6 жовтня відзначається День Юриста в клубі Радмір!
Спеціальний гість вечора - Міша Крупина!
 
У продажу 2 категорії квитків: фан - 70 грн і VIP з пріоритетним входом - 150 грн.
 
ПЕРШІ АКЦІЙНІ 100 КВИТКІВ ПО 70 ГРН!
Мишу люблять за його діапазон. Його тексти сповнені не лише іронією, але і глибокої лірикою. Миша не женеться за славою і наживою, він робить те, що йому подобається. Роки йдуть і ті, хто слухав Мішу ще в вісімка і на касетах, сьогодні слухають його в БМВ, Мерседесах і Порше, а частіше на корпоративах і кращих клубах міста.
 
 
Миша це людина-свято, чоловік-подія, людина-настрій!
 
Open Door: 21.00 / Start Concert: 01.00
Face & Dress Code
Адреса: вулиця Академіка Павлова, 271.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

День Юриста. Миша Крупін відбудеться 6 жовтня, 21:00, субота в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+