У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Міша Крупін

20 вересня 2019, 23:55, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open Doors 21.00
Start 00.30

При покупці двох квитків на концерт NK , або Анну Сєдокову ви отримуєте 1 безкоштовний квиток на концерт Михайла Крупина . Пропозиція діє тільки на касах "Интернет-Билет":
  • ТЦ "Комільфо" (вул. Сумська, 13),
  • ТРЦ "Дафі" (вул. Героїв Праці, 9, 1-й поверх, біля кас "Fozzy"),
  • ДК "Металіст" (вул. Плеханівська, 77),
  • м. Холодна Гора, вул. Полтавський Шлях, 140 (Супермаркет "РОСТ", біля входу з парковки на 1 поверсі)

20 вересня, в Victory виступить улюбленець харківської публіки, музичний авторитет - Міша Крупина. Автор таких хітів як "Давай до свидания", "віскі з льодом", "небезпечно" ...
 
Миша співпрацює з провідними артистами як автор, виконавець, продюсер і найголовніше натхненник. У його голові завжди рояться ідеї, його життя постійне творчість і при цьому його скромності заздрить Папа Римський.
 
 
Миша не женеться за славою і наживою, він робить те, що йому подобається. Саме тому це подобається слухачеві, саме тому в його текстах немає комерційних слів і навіть продажних букв, навіть копійчаних розділових знаків, все тільки так як Міші подобається, і він не виправиться. Саме тому на його рахунку спільні роботи з Тіматі, Богданом Титомиром, Анею Седоковою, Quest Pistols, GUFом і багатьма прекрасними виконавцями, в цих роботах Мішин почерк, його енергія, його драйв.
 
 
Коли Ви чуєте крутий трек з відмінною від інших мелодією і текстом, який чіпляє з перших слів, то можете повірити і перевірити - навіть якщо виконавець не Міша, то він 100% приклався до цієї роботи і, повірте, «виконав» коли трек створювався !
 
 
Роки йдуть і ті, хто слухав Мішу ще в вісімка і на касетах, сьогодні слухають його в БМВ, Мерседесах і Порше, а частіше на корпоративах і в кращих клубах міста.
 
Мікрофон, піджак, окуляри та тексти вголос всім залом напам'ять це Міша Крупина.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Міша Крупін відбудеться 20 вересня 2019, 23:55, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+