DIY-театр "Мирандолина"

7 листопада 2018, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
12+

Про подію

Прем'єра і дебютний спектакль студії "Дійові особи" при DIY-театрі - комедія "Мірандоліна" за п'єсою Карло Гольдоні "Хазяйка готелю" в 1 акті без антракту

Витончена, легка і по-справжньому хитромудра авантюрна комедія за п'єсою Карло Гольдоні. Головна героїня - власниця готелю Мірандоліна спритно маніпулює своїми постояльцями і доводить перевагу жіночої кмітливості над чоловічим інтелектом.
Барвиста комедія на сцені ДК "Металіст" розповість, можливо, знайому вам італійську історію про війну між трьома поклонників за серце головної героїні, яка, в свою чергу, прагне покарати четвертого - зневажає жінок кавалера.

Режисер: Олег Дідик

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DIY-театр "Мирандолина" відбудеться 7 листопада 2018, 20:00, середа в Пластилінова ворона. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+