Інформація щодо обмеження масових заходів!

ІТА "Воробушек". "Світ очима Воробушка"

У продажу залишилось 494 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 270 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 БЕРЕЗНЯ 2020 19:30 НА 19 ВЕРЕСНЯ 2020 19:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
"Є дві новини. Хороша та погана. З якої почати? з Хорошої ? Добре. В цьому році, 19 вересня буде фестиваль абсурда в місці Харкові, де ми зіграємо 7 вистав в один день і 7ма буде світ очима Воробушка в філармонії. Все ж таки хочеш знати погану? За технічних і метофізичних, духовних умов, вистава 20 березня переноситься куди? Все правильно. На 19 вересня. Оу є. Квитки залишаються дійсними, але якщо ти хотів прийти саме 20го, тоді можеш сдати квиток, але ти розіб'єш нам сердце. Не роби цього.  Ще раз просимо пробачення. але 19 вересня, ми в 7 разів вибачимося перед тобою, шановний глядач"
 
С Пов. Євгеній Журавльов, сеньор Інародного театру абсурду "Воробушек"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". "Світ очима Воробушка" відбудеться 19 вересня 2020, 19:30, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+