У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Арт-фільм «Мікеланджело. нескінченність»

Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

23 листопада в органному залі у Харківській Філармонії
Перший арт-фільм про абсолютне генії Ренесансу, «Мікеланджело. нескінченність»
 
Вперше на великому екрані Харківської Філармонії буде показаний перший арт-фільм про абсолютного генія  Ренесансу, що залишив позачасовий слід в історії світового мистецтва.
 
Гостей чекає незабутній вечір:
 
18-30 відкриття Фотовиставки робіт художника, скульптора і архітектора Мікеланджело Буонарроті.
 
19-00 Перегляд фільму
 
Гостей пригощає партнер проекту ТМ PAVA - вишукане вино для справжніх українців.
 
Рік: 2018
Жанр: біографічний, документальний
Країна: Італія
Режисер: Емануеле Імбуччі
Сценарист: Емануеле Імбуччі, Сара Мосетті, Томмазо Стрінаті і ін.
В ролях: Енріко Ло Версо та Івано Марескотті
 
Фільм озвучено українською мовою.
 
«Мікеланджело. Нескінченність» - перший арт-фільм про абсолютне генії Ренесансу, що залишив позачасовий слід в історії світового мистецтва, - Мікеланджело Буонарроті. Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопис буде показаний портрет людини, здатного на різкі контрасти, сильні пристрасті і вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту його ідеалів. Безсмертна особистість, один з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ, - його багату художню спадщину назавжди увійшла до скарбниці світового мистецтва.
 
«Мікеланджело. Нескінченність» - цей дивовижний документальний фільм, знятий з використанням самих передових технологій, відтворює основні скульптурні та живописні твори Буонаротті: Сикстинську капелу,«Пьєту»,«Давида»,«Мойсея», Вселенський Суд, Базиліку святого Петра у Ватикані,«Мадонну Доні»та інші безсмертні шедеври.
 
Рейтинг IMDB 8.1
Від творців «Музеї Ватикану в 3D» і «Кавараджо. Душа і кров».
 

  

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Арт-фільм «Мікеланджело. нескінченність» відбудеться 23 листопада 2019, 19:00, субота в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.