Михаил Лабковский

2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Як перестати турбуватися і почати радіти життю
 
Що заважає вам насолоджуватися життям?
Дитячі психотравми, комплекси, невротичні відносини з батьками, партнерами, дітьми? Як з них вийти?
Як перерости образи і позбутися від почуття провини?
Як перестати шукати смисли і мати на меті, які не ведуть до щастя?
Як позбутися від марних тривог і страхів?
І як почати отримувати задоволення від життя?
Багато хто з нас виросли в сім'ях, де задоволення, радість були далеко не в пріоритеті. Де «треба» пояснювало все: працювали на обридлої роботі, тому що треба сім'ю годувати, і від будинку недалеко; 20 років на одному місці - тому що в чергу на квартиру встав; чому я буду в цій сукні ходити? - Тому що воно немаркі. Чому ти в цей інститут має надходити? - Тому що у нас там дядько працює ...
 
Коли так живеш, радіти життю важко, зате легко почати себе жаліти. Дитині страшно, самотньо, важко, він не знає, чого очікувати від батьків, не знає, чи люблять його, тому що постійно лають. Ця психічна реакція і формує його життя: дорослішаючи, він живе не так, як хочеться, а як можна і як правильно - щоб «не посварили», щоб заслужити схвалення ... І при цьому сам себе не любить, а шкодує.
 
Щоб зітхнути вільно, цей алгоритм необхідно зламати. І почати жити по-новому, легко і з задоволенням. Якщо до вас в родині цього ніхто не робив - значить, ви будете першими!
 
Приходьте змінити своє життя на краще ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Михаил Лабковский відбудеться 2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+