У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Михайло Бублик

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Михайло Бублик - естрадний співак, музикант і автор-виконавець власних пісень представить глядачам сольний концерт, в супроводі свого мультиінструментального бенду!
 
Михайло Бублик - неодноразовий лауреат і номінант різних музичних премій. Унікальність творчості полягає в тому, що це, з одного боку, прості і зрозумілі широкій аудиторії пісні, а з іншого боку, їм притаманний креативний авторський підхід. Це не «попса» і не «шансон», а естрадна пісня в кращих традиціях, що включає елементи рок-н-ролу, кантрі, фолку та реггі. Кожен концерт Бублика - це повна самовіддача і обеззброююча щирість, вибух темпераменту і абсолютна відвертість зі слухачем.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Михайло Бублик відбудеться 25 серпня 2021, 19:00, середа в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+