METALLICA з симфонічним оркестром. Tribute Show.

9 листопада 2019, 19:00, субота
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
До
4 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

METALLICA з симфонічним оркестром. Tribute Show.
 
Чому варто відвідати цей захід?
 
- Сама Metallica більше не грає концерти з симфонічним оркестром
 
- Metallica Symphonic Tribute любим і затребуваний у всій Європі
 
- Проект був створений справжніми професіоналами
 
- На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом
 
Що таке Metallica? Група, на якій ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні. Музика групи Metallica - це щось більше, що супроводжує нас протягом життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень групи не старіє і не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів всіх вікових категорій від малого до великого.
 
Metallica Symphonic Tribute - це інтернаціональний проект. Як так сталося?
 
11 років тому свою діяльність розпочала група Screram Inc., колектив, що складався зі студентів - фанатів Металіки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленої групи. Раптово, клуби почали один за іншим запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами Батьківщини.
 
З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак, проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які допомогли так відточити шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає все складніше.
 
Станьте частиною цього історичного заходу!