Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Інтенсив з Плейбек театру "Метафора і Плейбек / Різне і Схоже"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Усі в дитинстві любили казки? А хочете створити чарівну історію, де ви головний герой?
 
Тоді чекаємо на Інтенсиві  з Плейбек театру "Метафора і Плейбек / Різне і Схоже".
 
Це буде надзвичайно казково! Тому що Плейбек - це про метафори та історії, які перетворюються у незвичайні форми. Плейбек - це про почуття та відвертість. Плейбек - це про з'єднання між глядачами та акторами. Плейбек це про нас з вами.
 
 Що буде відбуватися?
 
• Ми знайдемо у собі всі 4 стихії, із яких складається людина, та спробуємо увійти з ними в контакт. Як це, бути водою чи вогнем? Приходьте, дізнаємось!
 
• Навчимося дарувати цікаві історії та приймати у подарунок казки про себе.
 
• А найбільш чарівним буде те, що кожен зможе побачити свою казку на сцені.
 
Хто буде навчати?
 
• Інтенсив готують дві прекрасні феї, сертифіковані акторки найголовнішої школи плейбек-театру у світі New-York Centre for Playback Theatre, Елена Калашнікова та Аліна Богданович.
 
Чекаємо кожного, щоб разом поринути у чарівний світ казок та театру!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Інтенсив з Плейбек театру "Метафора і Плейбек / Різне і Схоже" відбудеться 14 травня 2019, 17:00, вівторок в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+