Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Мені все одно, чи буду ..."

У продажу залишилось 10 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 120 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
Українською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 18 ТРАВНЯ 2020 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12
 
За творами Тараса Шевченка
поетична вистава
 
Постановка: засл. діяч мистецтв України С. Пасічник
 
"Мені однаково, чи буду ..." - тринадцята постановка в знаменитій Шевченкіані театру, починаючи від резонансної новаторського вистави "Гайдамаки" за Т.Шевченка в режисурі Леся Курбаса (1924).
 
Текст "Мені однаково, чи буду ..." складають вірші поета різних років, а також уривки з "Щоденника" Т.Шевченка. Це поетичний вистава, що відображає основні мотиви багатогранного таланту Т.Шевченка, поета-бунтаря і ніжного лірика.
 
Дійові особи вистави - хлопці, наші сучасники, здатні виявляти власні почуття словами поета і навпаки - прислухатися до Шевченка думок і настроїв з позицій сьогоднішнього дня. Особливого звучання у віставі набирає молитва за Україну, за її щасливе майбутнє, яке передається в образній формі засобами сцени.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Мені все одно, чи буду ..." відбудеться 18 травня 2020, 18:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+