МЕЛЬНИЦА «Альхимейра. Найкраще »

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

26 жовтня на сцені Палацу студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого з масштабною сольною програмою виступить група Мельница! У повному складі!!!

«Мельница» - російська фолк-рок-група, грає акустичну і електроакустичних музику. Заснована 15 жовтня 1999 року. Шість повноформатних альбомів створили справді унікальний феномен в фолк музиці і у вітчизняній музичній індустрії в цілому.

Шлях з крихітних клубів до величезних стадіонів зайняв десять років - тут були і радикальні зміни складу, тріумфи на радіо, визнання публіки і величезна кількість живих концертів. Групі вдалося не тільки змінити ставлення аудиторії до фолку, а й зробити цей жанр таким популярним, яким ми бачимо його сьогодні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МЕЛЬНИЦА «Альхимейра. Найкраще » відбудеться 26 жовтня 2018, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+