Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

МДТеатр. Абонемент сезон 2020-21

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Друзі! Це як-би наш вихід. Вже всі напевно чули як складно всім театрам, особливо тим хто на самоокупності. (Ось так у нас) у зв'язку з карантином, є також багато проблем з цим, голодний артист добре, але тільки коли у нього є оплачувана робота і зарплата в гаманці. Потрібно виплатити артистам і всім МДТешникам зарплату і підтримку, всі сидять і до жовтня сидіти доведеться схоже що ще так точно.
 
Театр !!! тепер все так би мовити в якості глядача, спостерігаємо за виставою проект»КОРОНА". Якщо ви купите у нас АБОНЕМЕНТ. Він дає вам можливість відвідати наш театр протягом сезон аж 10 разів поспіль. Або в двох 5 разів або ще якось як вам захочеться. (10 квитків) на всі вистави з назвою театр МДТ))) ми можемо грати вистави наші і хочемо це робити, але тільки коли проект "КОРОНА" закінчиться.
 
ТОМУ ДРУЗІ МИ З ВАМИ А ВИ З НАМИ!!! Купівля абонемента підтримає " всіх наших акторів які вже багато років процюють для Вас». Вартість 1200 грн., а продати нам потрібно 120 штук. З любов ваш МДТ і режисер Олексій Райт". Після покупки квитка Ви отримуєте електронний квиток, звертаєтеся в Театр МДТ і його реєструєте. Далі ми Вам даємо доступ в чат МДТ / абонемент де ви будете мати афішу наших вистав і перед виставою зв'язуєтеся з театром і вам дають хороші місця. (надсилають на електронну пошту квитки)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр. Абонемент сезон 2020-21 відбудеться 1 серпня 2020, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+