У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мазепа (Опера)

18 вересня 2020, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Це вистава, яка протягом ось вже трьох років, супроводжує усі значні акції театру такі як «Мазепа - Гетьман України», і побувала на  гастролях в містах гетьманської слави України, престижному фестивалі в Тульчині і т. п.    
 
 Опера П. Чайковського чи не найпопулярніша серед  творів музично-театральної «мазепеніани». Її чудова музика завжди надихала постановників та співаків на творчі відкриття. Природно, що трактування опери, до часів набуття Україною незалежності, було пов’язане із усталеним для радянської ідеології розумінням Мазепи як зрадника російської імперської політики та царя Петра І. Тому, ознайомившись з лібрето, створеним в 30-х роках ХХ століття представниками української діаспори Л. Цегельським і Д. Чутром, а також українським перекладом тексту лібрето В. Буреніна-П. Чайковського, постановники нової харківського вистави   вирішили створити власну редакцію тексту і, відповідно, внести зміни в музичну драматургію опери. Цей варіант не уславлює російське військо та не кидає тінь зрадництва на гетьмана Мазепу, зберігаючи основну лінію опери – драматичну історію кохання Мазепи та Марії. Таким чином, наша вистава  перетворилася на масштабне і захоплююче патріотичне видовище  та водночас  хвилює глядачів історією кохання, якому «усі віки покірні». 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мазепа (Опера) відбудеться 18 вересня 2020, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.