Макс Барських

3 жовтня 2020, 19:00, субота
Харків, Палац Спорту
Ціна: від 300 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Макс Барських - самий гастролюючий і ротований на радіостанціях РФ і СНД артист за підсумками 2017 року. За ним закріпилася слава одного з найуспішніших хіт-мейкерів нашого часу. Його хіти «Туманы» і «Моя любовь», за даними медиапортала TopHit, прозвучали в ефірі радіостанцій РФ і СНД понад 2 мільйони разів. У тому ж році артист дав понад 250 шоу в 15 країнах на трьох континентах. Так само цей статус підтверджений численними нагородами в області популярної музики, серед яких MTV Europe Music Awards, МУЗ ТВ, M1 Music Awards, OE Vmaі багатьма іншими. У 2013 році сингл Макса Барських-Я Вболіваю Тобою / I Wanna Run став офіційним саундтреком до рекламного ролику PEPSI. На рахунку артиста співпраця з франко-канадської зіркою Ларою Фабіан в рамках музичного проекту «Мадемуазель Живаго» режисер Алан Бадоєв, музика Ігоря Крутого.
 
У якій би частині світу артист не виступав, він завжди збирає повні зали. Нове шоу зірки відбудеться в Харкові один раз. Як і весь альбом "Сім", що увібрав в себе риси танцювального сентименталізму, нове шоу Барських присвячене естетиці 80-х.  
 
"Я зібрав пережиті мною історії і обрамив їх сінті-попом, дип-хаусом і присмаком 80-х, так як, мені здається, в музиці того часу було багато почуттів і романтики. Я хочу поділитися своїми піснями зі слухачами прямо на концерті, хочу відчути їх щиру хвилю сприйняття «тут і зараз», - розповідає сам Макс Барських.
 
Весь концепт концерту задуманий як мультиекранне танцювальне дію з елементами імерсивного театру, в якому буде залучений і сам глядач. Крім традиційного надсвітловою та аудіовізуального, рішення будуть спрямовані на максимальну близькість Макса з його глядачем, щоб кожна емоція артиста була видна кожній людині, що прийшла на концерт. Крім нових пісень зі сцени також прозвучать головні хіти артиста.
 
Після успіху свого першого світового турне в 2018 році, артист в 2020 році з новою програмою відправляється в міжнародний тур, в рамках якого відвідає США, Канаду, Німеччину, Великобританію, країни Балтії, СНД і, звичайно ж, Україну.