Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Matan Caspi (Tel Aviv)

12 липня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

12 липня в п'ятницю у нас виступить Matan Caspi, наш ІЗРАЇЛЬСЬКЕ один і резидент. Він підготував прекрасний, свіжий мікс.
 
Матан Каспі - зірка сучасної електронної клубної сцени, яка знаходиться в центрі уваги як багатьох слухачів і шанувальників по всьому світу, так і в увазі найавторитетніших лейблів і діячів клубної індустрії світу. Його роботи, випущені на Unreleased Digital, Enormous Tunes, Global Underground, Pacha, Spinnin, Baroque, Armada Music, Harem, Littlle Mountain, Songbird (Blackhole), Audio Damage були включені до всіх можливих збірники ( «This Is Sander Kleinenberg 2», « Nubreed »і ін.), радіошоу і чарти найвідоміших ді джеїв світу і отримали підтримку від Tiesto, Robbie Rivera, Eric Prydz, Ferry Corsten, Sander Van Doorn, Jerome Ism-Ae, Andy Moor, Eelke Kleijn, Sander Kleinenberg, ATB, Sultan & Ned Shepard, EDX, Dirty Vegas, Joris Voorn, Paul Kalkbrenner, Chris Reece, Daniel Portman, Marcus Schulz, Butch і ін.
 
Так само грають Anton Shu, Cauac

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Matan Caspi (Tel Aviv) відбудеться 12 липня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.