Мантри Керуака

16 березня 2018, 19:30, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Мантры Керуака» — независимый музыкальный проект, основанный Олегом Кадановым (Оркестр Че, Лінія Маннергейма). Творчество команды отличается глубокими философскими текстами и смешением разнообразных музыкальных стилей, щедро приправленных нойзом. Участники «Мантр» без зазрения совести пробуют на ощупь музыкальное полотно, заставляя его резонировать в каждом треке по-новому.

Олег Каданов - гитара, голос
Артем Дяденко - гитара
Александр Девяткин - синтезаторы
Виктор Кондратов - барабаны 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мантри Керуака відбудеться 16 березня 2018, 19:30, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+