Інформація щодо обмеження масових заходів!

Маленький принц

17 січня 2020, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

"МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ"

Для яскравого театрального дійства, літературною основою якого стала знаменита філософська казка Антуана де Сент-Екзюпері, були обрані кращі зразки музики видатних композиторів минулого і створено оригінальне сценічне оформлення. Балет став справжньою окрасою театрального репертуару. Призначений для сімейного перегляду спектакль, слідом за казкою великого французького письменника, присвячений головним людським цінностям, яких так часто не вистачає сучасному світові - любові і вірності, чесності та відповідальності за свої вчинки.

Тривалість: 1 год 40хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Маленький принц відбудеться 17 січня 2020, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+