У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

MEN'S MALE EMPIRE NIGHT_out SHOW

26 березня 2022, 19:00, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ЙТИ НА MALE EMPIRE NIGHT_OUT SHOW?
1. У перші в Україні повноцінне шоу чоловічого стриптизу від світових професіоналів.
2. Вони закохали в себе США та Європу.
3. Це шикарне вечірнє шоу для жінок (+18)
 
26 БЕРЕЗНЯ НА ЧЕСТЬ ВСІХ ЖІНОК, НА СЦІНІ ККЗ «УКРАЇНА», ЯРКЕ ШОУ ВІД НЕВЕРОЯТНИХ “MALE EMPIRE”!
Якщо ви очікуєте на просте стрип-шоу, ви його тут не знайдете. MEN'$ підготували найгарячішу програму, щоб підкорити жіночі серця за допомогою шоу-уявлень у стилі LAS Vegas Style практично за системою «все включено». Шоу триває дві години і повно азарту та несподіваних сюрпризів від наших чарівних ЧОЛОВІКІВ.
 
Чоловіки не соромляться хвалитися своїм точеним пресом, сталевими м'язами та спокусливими рухами. Їхня чарівність, гумор і внутрішній «поганий хлопчик» розпалять жар у будь-якому залі.
Кожен виступ оформлений в унікальному стилі, який відповідає фантазії будь-якої жінки.
 
«Male Empire Night_ Out Show» пропонує саме те, що обіцяє назву: професійне та чуттєве шоу, що зберігає чоловічу силу добре тонованої чоловічої статури та харизматичних особистостей, які знають, як зводити жінок з розуму від бажання.
 
За два роки понад 150 виступів у США та 80 по всій Європі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

MEN'S MALE EMPIRE NIGHT_out SHOW відбудеться 26 березня 2022, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.