Інформація щодо обмеження масових заходів!

МАГІЯ ГАРРІ ТА СНІГОВА КОРОЛЕВА (балетний театр ХХШ)

30 березня 2019, 11:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Кожен з нас мріє про щастя. Одні шукають його все життя, інші чекають, що воно саме знайде їх. Але щастя вибирає тих, хто вміє його дізнатися, а дізнавшись, готовий подолати будь-які перешкоди. Як було б добре, якби кожен з нас зумів знайти свій шлях до щастя. А ще прекрасніше було б зустріти на шляху чарівника, який допоможе зрозуміти, де ж воно щастя кожного з нас і як заслужити його.
 
музика                                     композиторів ХIХ-ХХI століть
Ідея проекту заслужений діяч мистецтв України Наталія Ржевська
Сценарій і лібрето Ніна Удалова
Хореографія і постановка       Олена Соловйова, Антон Удалов
лауреати конкурсу балетмейстерів
Музична редакція П. Соловйов

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МАГІЯ ГАРРІ ТА СНІГОВА КОРОЛЕВА (балетний театр ХХШ) відбудеться 30 березня 2019, 11:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+