У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Мадригал "Король та блазень"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Король та блазень" в Харкові

Мюзикл на дві дії
Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин

Режисер - постановник - Олексій Настаченко
Лібрето - Марина Дреганова
Сценографія - Ольга Бардакова
Костюми - Тетяна Чурилова
Художник по світлу - Алла Гіхонк

Що стало основою сюжету для нашого нового мюзиклу?
Твір великого письменника, маловідомий історичний факт або політ фантазії ...
Нехай кожен вибере той варіант, який йому ближче. Отже ... Дотепний і винахідливий блазень - єдиний друг молодого короля. Пригоди поза стінами палацу, несподіванки, які дарують друзям нічне місто, є спільною таємницею. Король вважає за краще щирість і простоту звичайної дівчини увазі перших красунь королівства. Вічне питання, чи може любити король... Інтриги, підступність, ненависть розпалюють пристрасті і панують на сцені. Хто переможе в цій сутичці? ...
Хто може перемогти Її Величність Любов? ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Мадригал "Король та блазень" відбудеться 6 березня 2022, 18:00, неділя в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.