У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Роман Веремейчик и группа «Люмьер»

15 квітня 2016, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Презентация мини-альбома. Этот мини-альбом является в некотором роде уникальным для нас, так как раньше мы даже не пытались сочинять песни на родном языке, потому что не чувствовали его, а творчество- это прежде всего откровение. Ситуацию сломила композиция "Мантра", текст и тема родились настолько естественным образом, что мы подумали: этот EP должен в корне отличаться от того, что мы делали ранее. Каждая история была прожита в реальности, каждое слово знакомо до боли. "Не мовчи"- это не только обращение к любимому человеку, это также призыв к тому, что нужно всегда говорить о том, что нас волнует, нужно общаться - ведь только так мы сможем понимать и помогать друг другу. К сожалению, многие из нас утратили эту способность. Но, как говорится, "самое темное время бывает перед рассветом"... "Не мовчи" как раз и является для нас тем рассветом, которым мы хотим поделиться с вами. С этого момента все будет по-другому...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Роман Веремейчик и группа «Люмьер» відбудеться 15 квітня 2016, 20:00, п’ятниця в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.