У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

DIY-театр. Трилер "Людина-Подушка"

19 лютого 2022, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Трилер "Людина-Подушка" – загадка без вирішення. Страшна казка, поставлена за п'єсою «оскарівського» лауреата Мартіна МакДонаха, де автор перетворюється на зловісного казкаря, перед фантазією якого тьмяніють сюжети самих братів Грімм. Спектакль-потрясіння, спектакль-одкровення, спектакль-психологічне випробування для кожного глядача.
 
Чи насправді горять рукописи? Чи відповідає художник за свої твори? Чи важлива у сучасному світі «сльоза дитини»?
 
На вас чекає детективний сюжет, гостропсихологічні конфлікти та дивовижний за своєю природою гумор. Проте сміх, який викликає «Людина-подушка», – скоріше вид реакції на стрес, своєрідний захист від шоку, що переживається глядачем, у вишукано похмурому світі. 
 
  
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DIY-театр. Трилер "Людина-Подушка" відбудеться 19 лютого 2022, 18:00, субота в Locus Ludi. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.