Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Лєтучкіна любов"

12 травня 2019, 14:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Я був впевнений, що знаю про життя все. Але всього три дні переважили все моє життя.Але  я був потрібен життю, а воно було потрібно мені. Таке яке є,.іншого не буде ».У житті кожного підлітка часто виникає момент, коли час ніби зупиняється, і незрозуміло, що робити далі, чого бажати від життя. Герої п'єси Роберта Орєшника «Летучкіна любов» потрапляють в якийсь простір «між небом і землею», між пеклом і раєм, де за лайки роздають невидимі потиличники, а чарівний Ангел виспівує пісеньку ... Жарт Ангела це? Бачення? А, може бути, всього лише сон? .. У будь-якому випадку, персонажі опиняються в прикордонній ситуації, здатної перевернути їх життя.  

   

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Лєтучкіна любов" відбудеться 12 травня 2019, 14:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+