Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Lyatoshinsky TRIO

10 вересня 2020, 19:00, четвер
Всі квитки продані
минула подія
Тривалість
01:10
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна / Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна / Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано.
 
Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу "Mozartsaal" віденського Концертхаусу та сольний концерт у Національній Філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами Італії, Німеччини, Австрії, Франції, Ізраїлю, Бельгії.
 
Виконавці однаково натхненно підходять як до виконання творів видатних українських композиторів, так і до включення до репертуару шедеврів світових класиків, таких як Л. ван Бетховен, Й. Брамс, Р. Шуман, Ф. Мендельсон, Ф. Шуберт, А. Дворжак, М. Равель та інші.
 
Одним з найважливіших пріоритетів Лятошинський Тріо є активне просування та популяризація музики українських композиторів в європейській культурній спільноті. Усі музиканти колективу переконані у тому, що ідея популяризації української музики є запорукою сильного культурного іміджу України на міжнародній арені.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Lyatoshinsky TRIO відбудеться 10 вересня 2020, 19:00, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.