Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Lyatoshinsky TRIO

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В програмі: 
 
Л. ван Бетховен, Фортепіанне тріо, сі-бемоль мажор тв. 11 ("Gassenhauer")
Ф. Мендельсон, Фортепіанне тріо №1, ре-мінор 
С. В. Рахманінов, Елегійне тріо №2, ре-мінор, "Пам'яті великого художника"
 
Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна / Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна / Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано.
 
Поряд із виконанням світової класики музиканти Лятошинський тріо прагнуть презентувати і популяризувати у світі українську музику. Назва колективу пов’язана з іменем Бориса Миколайовича Лятошинського – знакової постаті для української музики ХХ століття, митця, який через оригінальний композиторський стиль синтезував європейське та національне українське. 
 
Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу "Mozartsaal" віденського Концертхаусу, аншлагом та схвальними оцінками критиків був відзначений і концерт у Національній філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами України та за кордоном.
 
У 2020 році  Лятошинський тріо записали дебютний СD. Запис здійснювався на львівській студії Golka Records. До релізу увійшли камерні твори Б. Лятошинського – його Фортепіанні тріо №1 і №2. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Lyatoshinsky TRIO відбудеться 28 січня 2021, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+