Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ЛЯПИС 98 (концерт під відкритим небом)

21 травня 2021, 20:00, п’ятниця
У продажу залишилось 515 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 500 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 18 ВЕРЕСНЯ 2020 20:00 НА 21 ТРАВНЯ 2021 20:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Билеты возврату не подлежат
Увага! Концерт гурту "ЛЯПИС 98" на парковій зоні арт-заводу "Механіка" переноситься на 21 травня 2021 року у зв'язку з тим, що Харків продовжує перебувати в помаранчевій зоні адаптивного карантину, яка передбачає заборону на масові заходи чисельністю понад 220 осіб (згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 641, П. 14 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/641-2020-п#Text)
 
Всі квитки дійсні на нову дату.

Є артисти, які абсолютно не потребують представлення.
Ортодоксальний оркестр родоначальник­ів р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98», який не має аналогів в світі, не тільки входить в їх авангард, але й є кращим з кращих!
 
Кожен їхній концерт - це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій - це потрібно бачити й відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, та заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано та продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня - хіт і шлягер на всі часи, і підіспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу!
«Ляпіси» актуальні завжди і всюди!
 
18 вересня в Харкові оркестр «ЛЯПИС 98» та його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне та безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всем девчонкам нравится», що складається тільки з золотих хітів та всенародно улюблених пісень, які співають всі ось уже кілька поколінь!

Захід відбудеться з дотриманням соціальної дистанції та всіх санітарно-епідеміологічних норм: температурний скринінг, персонал в масках, санітайзер на вході.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЛЯПИС 98 (концерт під відкритим небом) відбудеться 21 травня 2021, 20:00, п’ятниця в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

23 квітня, 19:00
Львів Malevich Night Club ціна: від 520 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 131