У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

День Студента: LUXOR

15 листопада 2019, 23:55, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Face & Dress Control 
 
Open Doors 22.00
Start 01.00

Друзі, ми раді подарувати всім студента Харкова саму незабутню і довгоочікувану ніч в році - "Тетянин День" або просто "День Студента"!
Нашим подарунком буде виступ висхідної зірки, автора хітів "Богиня", "No Cry". "Аромати", "Luv" - LUXOR.
Luxor- популярний вітчизняний виконавець в напрямку реп музики. Він став відомий завдяки своєму особливому стилю виконання треків і глибоким змістом в кожному його тексті. Кожна його композиція наповнена мотивуючими закликами.
За короткий термін отримав велику популярність серед слухачів по всій країні. Але мало хто знає, що в юному віці він навіть не замислювався виступати на сцені перед тисячами прихильників, а збирався стати рядовим робочим або офісним працівником. Але в один момент його життя різко змінюється і згортає в абсолютно протилежний зміст.
 
Тільки безмежна любов до музики, працьовитість і сувора дисципліна привели його до вершини Олімпу.
 
 
 
Зараз все його нові платівки моментально розкуповуються і не затримуються на прилавках магазинів.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

День Студента: LUXOR відбудеться 15 листопада 2019, 23:55, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.