У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лускунчик з Катериною Кухар

3 січня 2022, 19:30, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Це класичний балет, який кожен із нас знає з дитинства. Дивитись його можна нескінченно, особливо коли головну жіночу роль у ньому виконує одна з найвідоміших і визнаних танцівниць України - Катерина Кухар. Лібретто вистави створено за мотивами казки "Лускунчик і Мишачий король" про зачарованого принца, якого відьма перетворила на потворну ляльку. Але дівчинка Марі потрапила в Марципанове королівство і завдяки своєму люблячому серцю розвіяла злі чари і звільнила Лускунчика від закляття. Автором інсценування став французький балетмейстер Маріус Петипа.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лускунчик з Катериною Кухар відбудеться 3 січня 2022, 19:30, понеділок в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+