У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Lunar Plane

28 вересня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Opium Bar 28 вересня, неділя Special guest - LUNAR PLANE!
 
LUNAR PLANE - Проект, що за порівняно невеликий термін домігся величезних висот, а їх звучання набуло свій особливий почерк. Початок всьому було покладено коли вони випустили downtempo EP на саб-лейблі Соломуна 2diy4. Безліч їх треків перебували в світових чартах а так же top 10 beatport протягом довгого часу, що і привело їх всесвітнього визнання їх як видатних і успішних артистів електронної сцени. Їх треки неодноразово звучать по всьому світу на безлічі найбільших фестивалів що підкріплено релізами на таких лейблах як Stil vor Talent, Parquet, Steyoyoke, Underyourskin Records.
 
➡️ Ціна - від 200 грн.!
 
Open Door: 22.00
Face & Dress Code

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Lunar Plane відбудеться 28 вересня 2019, 22:00, субота в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+