ЛУНА

Ціна: від 400 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Увага, концерт перенесений c 14 лютого на 8 березня 19:00, всі раніше куплені квитки дійсні
 
«Минають в яскравому півсні з тобою наші відносини ...»
 
Саме так можна описати наші відносини з цією артисткою. Одного разу ми зустріли повний місяць в її особі, і тепер «дихання не вистачає від любові».
 
Місяць надихає і вражає. Кожна її пісня, кожен альбом - повноцінна історія, оголена лірика, сповідь і чесність. В її творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі завжди отримують те, заради чого приходять, - щирий діалог з Христиною і незабутні відчуття. Виступи Місяця і її команди схожі на катарсис, і такі побачення не можна пропускати.
 
14 лютого в Харкові ми почуємо її улюблені треки, з якими зовсім не хочеться прощатися. А також композиції з нової історії співачки - «Зачаровані Сни». Так-так, саме історії, які не альбому - ця платівка більше нагадує книгу в 11-ти розділах, захоплюючу, чарівну і, звичайно ж, про кохання.
 
Знайти себе в її текстах дуже просто. Ще простіше розчинитися в них.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЛУНА відбудеться 8 березня, 19:00, п’ятниця в Арт-завод МЕХАНІКА. Інакша земля. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+