Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр ЛУКОМОРЬЕ. Казка для дітей і дорослих "Маленький принц"

29 грудня 2018, 13:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години
7+

Про подію

"Маленький принц"
казка для дітей і дорослих
 
 
Ми для тебе усього лише одна із вистав, такий самий, як сотні інших вистав, але, якщо ти повіриш в казку, то станеш одним з нас. Ми разом заліземо на горище старого пiлота і побачимо, як світ однієї зазвичай незвичайної людини може бути прекраснійшим і загадковійшим за те, що ми бачимо в сотні інших серйозних людях.
 
Перша режисерська робота Тетяни Бічною під керівництвом Володимира Олександровича Ніколаєва вийшла світлою і чарівною історією, яку хочеться розповісти усім : і дорослим, і дітям. Молоді художниці спектаклю Аліна Оскома і Світлана Гладкова створили атмосферу тепла, затишку і таємниці. У одному маленькому місці на планеті Земля помістився цілий космос. Таку атмосферу підтримує 
авторська музика  Катерини Палачевой.
 
Що об'єднує батьків і дітей, учнів і вихователів, малюків і дорослих? Звичайно, казка!
 
Ми усі родом з дитинства, давайте не забудемо про це. Давайте

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр ЛУКОМОРЬЕ. Казка для дітей і дорослих "Маленький принц" відбудеться 29 грудня 2018, 13:00, субота в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+