LOVE IS.... Харків

LOVE IS.... Харків

Про подію

Вистава «LOVE IS ....» - це не екстравагантний підхід до відносин, і НЕ привід вчити когось жити і любити. Швидше - це просто бажання провести разом приємний вечір, ділячись чимось важливим! Як говорить один герой п'єси:

«Хороші люди повинні робити добро. Це так само просто, як дарувати подарунок на Різдво, так само просто, як сказати «Люблю», не тому що так потрібно, а тому що ти сам цього хочеш. »

Ні, це не драма.

Натяк на комедію? ...

Можливо, але тільки для того, щоб бути з вами щирими.

Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три болю, три абсолютно різні погляди на трепетний, вічно хвилюючий все епохи питання - відносини між чоловіком і жінкою. Що буде робити з любов'ю в своєму житті зразковий сім'янин інженер ліфтів? Як вчинить, глибоко розуміє жінок, педантичний дизайнер? І станеться щось із зухвалим ненавидів жінок, кар'єристом / телеведучим? Обставини зібрали всіх в одній квартирі, об'єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це.

Що відбувається в свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»

Що значить чоловіче: «Буду через 15-ть хвилин», і чому вони прикидаються сплячими з рядом стоїть жінкою в громадському транспорті?

І у всій безлічі цих питань, на 20-ти квадратних метрах, вони встигають посваритися, помиритися, зайнятися психоаналізом і розпити всю, випивку, обговорити фільми, викликати красунь, а в результаті побитися і замкнутися в туалеті. Як говорить один з героїв п'єси: «Всепроблеми в світі через жінок», і як каже другий: «Та ми ще гірше жінок! Ви чули, про що вони говорять? - Про чоловіків, косметиці, фітнесі, моді, кухні, дітей, а ми? Ми тільки й робимо, що говоримо про них. »

 

За мотивами творів «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.

Питання? Відповідь!
+