LOUNA

25 листопада, 20:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Опис

ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬБОМУ «ПОЛЮСА» І ГОЛОВНІ ХІТИ.
 
Відбудеться велика і гучна презентація нового альбому групи LOUNA «Полюси».
П'ята за рахунком студійна робота LOUNA під назвою «Полюси» у всіх сенсах витримана і збалансована. Всі пісні об'єднані спільною темою нерозуміння, суперечностей, зіткнення ідей, ідеологій і поколінь.
 
Різноманітний в плані звучання, повний нових творчих і музичних рішень альбом, проте, зберіг фірмовий драйв, вогонь і енергетику групи, яка змушує не здаватися і йти вперед. Це все та ж чесна і прямолінійна, зла і небайдужа LOUNA, але тільки ще на одну платівку дорослішими, на крок впевненіше і потужніше.
 
Вперше заявивши про себе в 2009 році, LOUNA вже встигла потіснити на вітчизняній рок-сцені визнаних метрів жанру і стала одним з флагманів цього музичного напрямку. Гарчали гітари, розкотисті барабани, сильний вокал Лусіне Геворкян, дошкульні тексти, натхненні Оруеллом і Паланіка, які висвітлюють проблеми не стільки країни, скільки людини в цій країні -
все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Доказ тому: перші місця в «Чартова Дюжина» Нашого радіо, яскраві виступи на головній сцені «Нашестя» і інших найбільших фестивалях, обговорювані релізи, масштабні тури і зростаюча з кожним роком аудиторія шанувальників.
 
Для цього концерту музиканти знову готують сюрпризи, приділяючи особливу увагу світловим ефектам і якості звуку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

LOUNA відбудеться 25 листопада, 20:00, неділя в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+