Льотна школа харківського аероклубу

Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ЛЬОТНА ШКОЛА ХАРКІВСЬКОГО АЕРОКЛУБУ

Курс теорії PPL (A)

 Від 20 вересня – 20 грудня

Заняття з курсу теорії PPL (А) (132 години)

(тричі на тиждень, за індивідуальним графіком)

Харків

Харківський аероклуб, вул.Плеханівська, 16-А

11 500 грн.

ПРО ПОДІЮ

Школа пілотів Харківського аероклубу запрошує до навчання бажаючих освоїти легкий літак і отримати ліцензію приватного пілота. Проводиться набір до нової групи курсу теорії PPL (А) на вересень-2021.

Теоретичні заняття розраховані на 132 години. 9 дисциплін слухачі курсу опанують за 3 місяці, протягом вересня – грудня 2021 року. Розпочати теоретичну підготовку планується з 20 вересня на базі Харківського аероклубу (вул.Плеханівська, 16,А, 3 пов.). Група комплектується від 8 осіб.

Вікові обмеження: від 17 років.

 • Теоретична підготовка: 20 вересня – 20 грудня 2021 р. (132 години)
 • Адреса: Харківський аероклуб, м.Харків, вул.Плеханівська, 16А, (або аеродром «Коротич»)
 • Вартість курсу теорії на 1 особу становить 11 500 грн.
 • Графік занять: узгоджується з викладачами після тестової зустрічі. Пари проходять тричі на тиждень у зручний для курсантів час.

Сертифікат про проходження курсу теорії до отримання пілотської свідоцтва дійсний протягом 2 років.

УВАГА! Вартість вказана за курс теоретичної підготовки! Льотна практика відбувається після здачі ряду іспитів з деяких теоретичних дисциплін і оплачується окремо!

Для того, щоб отримати свідоцтво приватного пілота, необхідно пройти 132 години теоретичної підготовки - в класах і на зразках техніки. Студенти вивчають 9 дисциплін:

Форма для ваших питань: https://aeroclub.net.ua/services/training.html#questions

Для кого курс?

Інвестиція в ліцензію приватного пілота відкриє перед вами унікальні можливості вільного пересування небом в статусі командира повітряного судна - як в особисте задоволення в околицях аеродрому і по заздалегідь спланованим маршрутами, так і для більшої мобільності в ділових переміщеннях між містами і навіть країнами.

Права власника сертифіката PPL полягають у виконанні функцій КПС на однодвигунних поршневих сухопутних літаках до 5,7 тон відповідно до правил візуального польоту і можливістю перевезення не більше 6 осіб.

Що потрібно для проходження підготовки?

До навчання запрошуються слухачі віком від 17 років.

Для зарахування на курс підготовки приватного пілота необхідно надати такі документи:

 • Копія паспорта (стор.1, 2, 11);
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Копія диплома (атестата) про освіту;
 • Фото 3х4 (3 шт.);
 • Файл студента (завантажити);
 • Заява (завантажити);
 • Договір (доп.угода) - підписується безпосередньо в аероклубі.

Попередню реєстрацію можна пройти online: залишити заявку

Переваги навчання в «АТО Харківський аероклуб»

Льотно-інструкторський склад. Всі викладачі школи пілотів Харківського аероклубу - сертифіковані льотчики-інструктори з великим нальотом. Освоїли не один тип літальних апаратів, маючи величезний досвід льотної роботи в повітрі в різних ситуаціях, наші викладачі поставили на крило сотні як цивільних, так і військових курсантів.

Літак. ХАЗ-30 - легкомоторний літак початкового навчання, який простий в навчанні, має прекрасні ЛТХ, з його допомогою льотчики-інструктори успішно визначають здібності учня до виконання польотів і доцільність подальшого навчання за короткий період. На практиці показує безаварійну роботу. В експлуатації з 2013 року.

Ціна. Найлояльніша вартість послуг на ринку України.

Перспективи. Маючи свідоцтво приватного пілота, простіше отримати свідоцтво CPL: для цього наліт повинен скласти не менше 150 годин. Кандидату необхідно закінчити курси комерційних пілотів, пройшовши модульний курс.

Співпраця з европейськими партнерами.Харківський аероклуб ім.В.С.Гризодубової ТСОУ підписав Меморандум про співпрацю з льотною школою Egmont Aviation, розширюючи можливості Школи пілотів.

Завдяки партнерським програмам, українським претендентам пілотських ліцензій європейського зразка вдасться оптимізувати витрати і спростити організацію процесу польотів в повітряному просторі країн Євросоюзу. Слухачі льотної школи Харківського аероклубу зможуть конвертувати отриману ліцензію PPL ICAO в PPL EASA в Словенії, продовжити навчання до рівня CPL, ATPL, частково виконуючи польоти льотної програми в Харкові (аеродром «Коротич»), а частково - в Словенії (м.Любляна).

УВАГА! Вартість вказана за курс теоретичної підготовки! Льотна практика відбувається після здачі ряду іспитів з деяких теоретичних дисциплін і оплачується окремо!

Льотна програма на літаку ХАЗ-30 виконується на аеродромі «Коротич» і складе 45 годин. Вартість однієї льотної години на літаку ХАЗ-30 становить 5 400 грн.

Претенденти на отримання ліцензії PPL (A) повинні налітати 45 годин за період не більше ніж 24 місяці. Самостійний виліт відбувається в проміжку 14 - 25 годин вивізної програми за наявності сертифікату ВЛЕК за 2 класом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Льотна школа харківського аероклубу відбудеться 20 вересня 2021, 15:00, понеділок в Харківський Аероклуб ім. В. С. Гризодубової. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!