У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Льотна школа харківського аероклубу

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

ЛЬОТНА ШКОЛА ХАРКІВСЬКОГО АЕРОКЛУБУ

Курс теорії PPL (A)

Установча зустріч: 28 березня о 12.00 (*дата може змінитися) 
Курс теорії: квітень - червень 2022 р.
 
Заняття з курсу теорії PPL (А) (132 години)

(тричі на тиждень, за індивідуальним графіком)

Харків

Харківський аероклуб, вул.Плеханівська, 16-А

15000 грн.

ПРО ПОДІЮ

Школа пілотів Харківського аероклубу запрошує до навчання бажаючих освоїти легкий літак і отримати ліцензію приватного пілота. Проводиться набір до нової групи курсу теорії PPL (А) на вересень-2021.

Теоретичні заняття розраховані на 132 години. 9 дисциплін слухачі курсу опанують за 3 місяці, протягом грудня 2021-березня 2022 року. Розпочати теоретичну підготовку планується з 1 грудня на базі Харківського аероклубу (вул.Плеханівська, 16,А, 3 пов.). Група комплектується від 8 осіб.

Вікові обмеження: від 17 років.

 • Теоретична підготовкаУстановча зустріч: 28 березня о 12.00 (*дата може змінитися). Курс теорії: квітень - червень 2022 р. (132 години)
 • Адреса: Харківський аероклуб, м.Харків, вул.Плеханівська, 16А, (або аеродром «Коротич»)
 • Вартість курсу теорії на 1 особу становить 15000 грн.
 • Графік занять: узгоджується з викладачами після тестової зустрічі. Пари проходять тричі на тиждень у зручний для курсантів час.

Сертифікат про проходження курсу теорії до отримання пілотської свідоцтва дійсний протягом 2 років.

УВАГА! Вартість вказана за курс теоретичної підготовки! Льотна практика відбувається після здачі ряду іспитів з деяких теоретичних дисциплін і оплачується окремо!

Для того, щоб отримати свідоцтво приватного пілота, необхідно пройти 132 години теоретичної підготовки - в класах і на зразках техніки. Студенти вивчають 9 дисциплін:

Форма для ваших питань: https://aeroclub.net.ua/services/training.html#questions

Для кого курс?

Інвестиція в ліцензію приватного пілота відкриє перед вами унікальні можливості вільного пересування небом в статусі командира повітряного судна - як в особисте задоволення в околицях аеродрому і по заздалегідь спланованим маршрутами, так і для більшої мобільності в ділових переміщеннях між містами і навіть країнами.

Права власника сертифіката PPL полягають у виконанні функцій КПС на однодвигунних поршневих сухопутних літаках до 5,7 тон відповідно до правил візуального польоту і можливістю перевезення не більше 6 осіб.

Що потрібно для проходження підготовки?

До навчання запрошуються слухачі віком від 17 років.

Для зарахування на курс підготовки приватного пілота необхідно надати такі документи:

 • Копія паспорта (стор.1, 2, 11);
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Копія диплома (атестата) про освіту;
 • Фото 3х4 (3 шт.);
 • Файл студента (завантажити);
 • Заява (завантажити);
 • Договір (доп.угода) - підписується безпосередньо в аероклубі.

Попередню реєстрацію можна пройти online: залишити заявку

Переваги навчання в «АТО Харківський аероклуб»

Льотно-інструкторський склад. Всі викладачі школи пілотів Харківського аероклубу - сертифіковані льотчики-інструктори з великим нальотом. Освоїли не один тип літальних апаратів, маючи величезний досвід льотної роботи в повітрі в різних ситуаціях, наші викладачі поставили на крило сотні як цивільних, так і військових курсантів.

Літак. ХАЗ-30 - легкомоторний літак початкового навчання, який простий в навчанні, має прекрасні ЛТХ, з його допомогою льотчики-інструктори успішно визначають здібності учня до виконання польотів і доцільність подальшого навчання за короткий період. На практиці показує безаварійну роботу. В експлуатації з 2013 року.

Ціна. Найлояльніша вартість послуг на ринку України.

Перспективи. Маючи свідоцтво приватного пілота, простіше отримати свідоцтво CPL: для цього наліт повинен скласти не менше 150 годин. Кандидату необхідно закінчити курси комерційних пілотів, пройшовши модульний курс.

Співпраця з европейськими партнерами.Харківський аероклуб ім.В.С.Гризодубової ТСОУ підписав Меморандум про співпрацю з льотною школою Egmont Aviation, розширюючи можливості Школи пілотів.

Завдяки партнерським програмам, українським претендентам пілотських ліцензій європейського зразка вдасться оптимізувати витрати і спростити організацію процесу польотів в повітряному просторі країн Євросоюзу. Слухачі льотної школи Харківського аероклубу зможуть конвертувати отриману ліцензію PPL ICAO в PPL EASA в Словенії, продовжити навчання до рівня CPL, ATPL, частково виконуючи польоти льотної програми в Харкові (аеродром «Коротич»), а частково - в Словенії (м.Любляна).

УВАГА! Вартість вказана за курс теоретичної підготовки! Льотна практика відбувається після здачі ряду іспитів з деяких теоретичних дисциплін і оплачується окремо!

Льотна програма на літаку ХАЗ-30 виконується на аеродромі «Коротич» і складе 45 годин. Вартість однієї льотної години на літаку ХАЗ-30 становить 5 400 грн.

Претенденти на отримання ліцензії PPL (A) повинні налітати 45 годин за період не більше ніж 24 місяці. Самостійний виліт відбувається в проміжку 14 - 25 годин вивізної програми за наявності сертифікату ВЛЕК за 2 класом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Льотна школа харківського аероклубу відбудеться 28 березня 2022, 12:00, понеділок в Харківський Аероклуб ім. В. С. Гризодубової. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.