GRAND CHRISTMAS от LORDS OF THE SOUND

30 грудня 2019, 19:00, понеділок
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

 

GRAND CHRISTMAS від LORDS OF THE SOUND!!!
 
Подарунок для всіх харків'ян та гостей міста! 30 грудня о 19:00 у Палаці студентів Юридичного університету відбудеться унікальне Різдвяно-Новорічне шоу "Grand Christmas" від оркестру Lords of the Sound!
 
Новорічний настрій, дух Різдва, атмосфера любові та тепло сімейного кола огорнуть вас під найсвятковіші пісні та композиції у виконанні оркестру Lords of the Sound. "Лорди" даруватимуть живе звучання європейських різдвяних хітів та саундтреків до найулюбленіших новорічних фільмів. 
 
Давайте підтримаємо традицію європейців відвідувати різдвяні концерти, щоб наповнитися казковими моментами! Дива відбуваються з тими, хто вірить в них! То ж не відмовляйте собі хоча б на пару годин зануритися в музичне дійство Grand Christmas від Lords of the Sound, і заряд натхнення та духовної гармонії на весь наступний рік - забезпечено!
 
Ваші незабутні моменти у передноворічний вечір будуть створювати оркестр Lords of the Sound та суперфіналісти вокальних талант-шоу Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко
 
Оркестр Lords of the Sound що концерту закохує в себе все більшу кількість глядачів, формуючи аудиторію вірних фанатів. Відвідувачі називають їх "найпозитивнішим оркестром", відмічають неприховану щирість та харизматичність як музикантів, так і диригента Віталія Саражинського. А їх концерти наповнені шоу-складовими, гумором та теплим спілкуванням з глядачами.
 
Довірте свій вечір оркестру Lords of the Sound, приходьте з найближчими людьми і відчуйте єдність між собою та музикою особливого свята! Зіллємося разом з усією Європою в різдвяно-новорічному концерті 30 грудня у самому красивому концертному залі Харкова!