Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

LIZER

1 грудня 2019, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подіюМайданчик події перенесена з Клуб "Місто" в Клуб "Radmir". Всі раніше куплені квитки дійсні
Повернення грошей за квитки до 30.11.19

LIZER – артист, який не зупиняється в пошуку власного стилю і звучання. За час, що пройшов від виходу «My Soul» до останнього на сьогодні альбому «не Ангел», LIZER виріс з подає надії новачка до великого артиста, постійно розширює межі своєї творчості. 
 
«Не Ангел» – доросла і професійна робота молодого музиканта. Співпраця з Джонні Ряховскім, гітаристом культової групи Animal ДжаZ, дозволило створити неповторну атмосферу альбому, наповненого ліричними баладами і гітарними композиціями. Режисер Аліна Пязок, що зняла в Сербії перший кліп з платівки на пісню «Між Нами», змогла тонко вловити цю атмосферу і візуалізувати її. У квітні LIZER, у співпраці з Apple, представив відео "вулиця", де розповів про свою філософію і роботу над альбомом. 
 
Настав час для першого великого сольного туру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

LIZER відбудеться 1 грудня 2019, 20:00, неділя в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+