Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

DIY-театр. Бойовичок "Лихі пси" ПРЕМ'ЄРА!

17 жовтня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Лихі пси" - спектакль за мотивами відомого кіносценарію Квентина Тарантіно, в якому банда грабіжників здійснює невдале пограбування та намагається зрозуміти, що відбулося не так.
 
Дія спектаклю відбувається у пострадянський час, в епоху адисасу, фанти, дискотек і, завсно, лихих бандитів з окраїн, оп'янених грошима і свободою.
 
У виставі кримінальна складова відходить на другий план, замість цього режисер використовує добре впізнавані образи бандитів з 90-х - лихого часу, який ми пережили, але не пережили, і який, хоча і став сумнозвісним, але згадується з ностальгією та теплом.
 
Режисер Олександр Середін

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

DIY-театр. Бойовичок "Лихі пси" ПРЕМ'ЄРА! відбудеться 17 жовтня 2021, 19:00, неділя в Locus Ludi. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+