У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Мрії збуваються" спектакль LIFE.THEATER

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Мрії збуваються - скажімо ми! Хтось з цим погодиться, а хтось ні. Але в цьому остаточно переконалися два наших героя, що потрапили в складну життєву ситуацію. Хіба можуть люди, перебуваючи на краю прірви, припустити, що саме цей день стане днем їх мрії!
І в той же час, два інших наших героя, зробивши вдале пограбування інкасаторів і уявити не могли, що небезпека підстерігає їх не з боку поліції, а в особі двох зневірених невдах ...
Любов, кохання! Гроші! Погоня!
Події розвиваються стрімко!
Але! ... Хто ж з них виявиться переможцем? !!!
 
У виставі беруть участь провідні актори театру Шевченка і ТЮГ.
Андрій Борис, Світлана Февральова, Оксана Шопіна, Віталій Мізяка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Мрії збуваються" спектакль LIFE.THEATER відбудеться 25 січня 2019, 19:00, п’ятниця в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+