Летюча миша

10 липня 2021, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Композитор - Йоганн Штраус
 
Комічна опера на 3-и дії (з 2 антрактами)
 
Лібрето - Микола Ердман (за мотивами Анрі Мельяка та Людовика Галеві), вірші - Михайло Вольпін
 
Виконується російською мовою
 
Прем’єра в ХНАТОБ
9 листопада 2012 року
 
Спектакль є одним з найулюбленіших творів у своєму жанрі. Музика «Летючої миші» передає атмосферу передчуття свята, а головна тема, що проходить через весь сюжет комедії – віддане кохання, чистота помислів, справжнє щастя, якого прагне кожен. Сюжет «Летючої миші» можна описати однією фразою: «Невірний чоловік закохується у власну дружину», проте нехитра історія розкривається методом яскравого оповідання, наповненого музикою, танцями та іскрометним гумором.
 
Дотепні жарти й анекдотична інтрига авторів лібрето, п’янкі вальси та іскрометні польки короля віденської легкої музики Й. Штрауса – все це робить «Летючу мишу» шалено популярною у глядачів і слухачів вже друге століття поспіль.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Летюча миша відбудеться 10 липня 2021, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+