У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сучасний театр "ВАРТО". "Летучкіна Любов"

3 квітня 2021, 14:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава за п'єсою Р. Орешніка «Летучкина Любов» здобувала Гран прі на Міжнародному фестивалі "Паралельні світи" в Білорусі в 2017 році та отримала великий відклик у серцях підлітків та молоді. Разом з героями вистави ми потрапляємо в фантастичний простір між небом і землею, де за лайки отримують потиличники , де є останній шанс осмислити те життя, яку ти не дожив. Вистава відкриває двері в паралельний світ, де глядачі починають замислюватися про сенс свого життя. Наша вистава нікого не залишить байдужим в залі.
 
    

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сучасний театр "ВАРТО". "Летучкіна Любов" відбудеться 3 квітня 2021, 14:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+