Графік роботи кас у великодні та травневі свята!

Леша Свик

24 травня, 23:55, п’ятниця
Ціна: 400 грн
Бронь На касу
72
години
16+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Опис

OPEN DOOR 22:00
START 00:30


Льоша Свік - молодий виконавець, який уже отримав частку популярності в середовищі любителів музики в стилі реп, тісно працює з такими представниками напряму, як Homie, Внук, Dramma, 4atty aka Tilla з "Грибов". Сам музикант на початку кар'єри описував власну творчість як не маючої конкретної спрямованості і вільною від рамок, що йде з серця і душі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Леша Свик відбудеться 24 травня, 23:55, п’ятниця в Клуб Місто. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

21 травня, 20:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила» ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 46
23 травня, 20:00
Дніпро Літній зал, парк Шевченка ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 589
16 червня, 22:00
Одеса Клуб "Ibiza" ціна:
Замовити квитки Залишилось квитків: 3485
Питання? Відповідь!
+