Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лебедине озеро (балет)

2 грудня 2020, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
03:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

П. Чайковський «Лебедине озеро»
 
Балет на 4 дії
Лібрето В. Бегічева і В. Гельцера
 
Диригент
Головний диригент Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів
Дмитро Морозов
 
Хореографія
М. Петіпа, Л. Іванова, А. Горського
 
Постановка
Т. Тюріної, В. Хомякова, заслуженого артиста України В. Гудименка
 
Художник
О. Каждан
 
В основу «Лебединого озера» П. Чайковського  покладена   німецька казка про зачаровану дівчину-лебідку. Вона була перетворена композитором в ліричну поему вірного кохання, що торжествує над злом і підступністю та хвилює слухача й до наших часів. 
 
«Лебедине озеро» - перший балет П. Чайковського. Сьогодні він займає вершину в рейтингу хореографічної класики у всьому світі. Типові для того часу жанри і форми в ньому ще збережені, але при цьому наповнені новим змістом. Цього досягли у своїй постановці ще в ХIХ столітті творець  «лебединих» сцен Лев Іванов і його соратник по мистецтву Маріус Петіпа, який поставив інші сцени балету. Пізніше до них долучилися    інші балетмейстери. 
 
Саме «Лебединим озером» відкрила свій перший сезон балетна трупа нашого, у той час столичного,  театру в 1925 році. Згодом легендарні  танцівники харківської сцени Світлана Коливанова і Теодор Попеску запропонували свою  інтерпретацію головних образів, яку і сьогодні дбайливо зберігає нове покоління артистів.
 
Тривалість: 3 год.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 2 грудня 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+