У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лебедине озеро (балет)

13 вересня 2019, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Покладена в основу «Лебединого озера» П. Чайковського німецька казка про зачаровану дівчину-лебідку, була перетворена композитором в ліричну поему вірного кохання, що торжествує над злом і підступністю та хвилює слухача й до наших часів. 
 
«Лебедине озеро« - перший балет П. Чайковського. Сьогодні він займає вершину в рейтингу хореографічної класики у всьому світі. Типові для того часу жанри і форми в ньому ще збережені, але при цьому наповнені новим змістом. Цього досягли у своїй постановці ще в ХIХ столітті творець  «лебединих» сцен Лев Іванов і його соратник по мистецтву Маріус Петіпа, який поставив інші сцени балету. Пізніше до них долучилися інші балетмейстери. 

Саме «Лебединим озером» відкрила свій перший сезон балетна трупа нашого, у той час столичного,  театру в 1925 році. Згодом легендарні  танцівники харківської сцени Світлана Коливанова і Теодор Попеску запропонували свою  інтерпретацію головних образів, яку і сьогодні дбайливо зберігає нове покоління артистів.

П. Чайковський «Лебедине озеро»
Балет на 4 дії
Лібрето В. Бегічева і В. Гельцера

Диригент - Головний диригент Схіd OPERA, лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Морозов
Хореографія - М. Петіпа, Л. Іванова, А. Горського
Постановка - Т. Тюріної, В. Хомякова, заслуженого артиста України В. Гудименка
Художник - О. Каждан

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 13 вересня 2019, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+