Спектакль "Ladie's Night"

21 січня 2020, 19:00, вівторок
Харків, Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:10
З антрактом
Бронь На касу
24
години
16+
Російською мовою

Про подію

Е. Мак Картен, С. Сінклер, Ж. Коллар
"LADIE'S NIGHT"
Приголомшлива комедія в 2 діях
 
На що ви готові піти, якщо залишилися без роботи? На все?!
 
Шестеро давніх друзів виявилися безробітними - закрився місцевий металургійний комбінат. Грошей немає, роботи не передбачається, в сім'ях розлад. Що робити? Котитися повільно в прірву? І тут на очі потрапляє оголошення про виступи для дам - вхід 200 доларів. Нічого собі! Це ж скільки можна отримати? З сміху і приколів виникає божевільна ідея - створити з бригади металургів групу, танцюючу стриптиз! Ніхто з них ніколи не танцював. Навчитися, перетворитися-переделаться, вийти на публіку - маячня! А може все-таки спробувати?
Це буде шоу, яке ви навіть уявити не можете!
 
Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус на чолі блискучою творчої команди: художник-постановник Тетяна Власенко, хореограф Маріанна Фортус, заслужені артисти України Максим Березнер, Станіслав Шкляренко,  Сергій Цевельов, Олександр Фортус,артисти Юрій Драненко, Віктор Латишев, Петро Желєв, Олена Денисенко та Катерина Макоєд.
 
П'єсу написали в 1987 році три учасника: новозеландці Стефан Синклер, Ентоні Маккарті і африканець Жак Коллар, якого свого часу зазначив сам Альфред Хічкок. У 1997 в Великобританії на цей сюжет був знятий фільм «Чоловічий стриптиз», який отримав чотири номінації на «Оскар» і 12 - на приз Британської академії.