The M Anniversary 1 Year: La Vondel (Amsterdam)

7 грудня 2018, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

грудня святкують річницю серії вечірок "The M"
 
За рік ми провели багато хороших вечірок в улюбленому Moskvich Bar, завоювали авторитет у наших гостей!
 
Зі спеціальним сетом, прямо з Амстердама, на цій вечірці виступить наш друг, резидент культового проекту «Thuishaven» - La Vondèl зі свіжим, соковитим, модним музло!
 
Це дуже крутий, цікавий і незвичайний артист.
 
Його виступи можна було бачити в таких місцях як Watergate, Salon Sur Wilde Renate, Sisyphos, Next Monday's Hangover, Sensation, Solar ...
 
Це його перший візит в Україну.
 
Так само в цю ніч грають герої "The M": Dima Mitch, Yadzz, Voit, Mjoe.
 
welcome freids
   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

The M Anniversary 1 Year: La Vondel (Amsterdam) відбудеться 7 грудня 2018, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+