У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сольний концерт кавер-гурту «Л’юїс Керол»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У нашому раціональному світі часом так не вистачає крапельки божевілля і казки. І немає нікого, хто б знав це краще, ніж талановиті, яскраві, неординарні учасники «Л'юїс Керол band».
Ви ж пам'ятаєте, що час дуже не любить, коли його вбивають? Запрошуємо вас відвідати концерт улюбленої групи, на якому точно знайдеться мінімум пару пісень, під які ви будете підспівувати на повний голос. І ще пара, яким ви будете аплодувати стоячи. І напевно, ви не зможете сидіти на місці під інші 80% концерту.
 
Пам'ятайте, ми не божевільні, просто наша реальність відрізняється від Вашої.
Приходьте, і переконайтеся в цьому разом з нами.
 
P.S. Ваш сусід вже купив квиток. І отой хлопець теж. Весь Харків буде 16 жовтня на концерте - будь в темі, приходь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сольний концерт кавер-гурту «Л’юїс Керол» відбудеться 16 жовтня 2019, 19:00, середа в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.