Квартет Павла Роденко

20 червня 2017, 20:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Завершаем первый джазовый сезон в ART AREA ДК квартетом под руководством известного харьковского саксафониста Павла Роденко

 
20 июня в 20:00 вас ждет классика джазового настроения в отменном исполнении: чарующий вокал, зажигательные ритмы джаза, виртуозные импровизации и авторские произведения.
 
Павел Роденко / альт, сопрано-саксофон
Дмитрий Кулев / клавиши
Ярослав Роденко / контрабас
Глеб Кошмай / барабаны
 
при участии Ирины Дубенко / вокал

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Квартет Павла Роденко відбудеться 20 червня 2017, 20:00, вівторок в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+